Ankara Bitlis Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Bitlis’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Bitlis Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 1087 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Bitlis ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Bitlisya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Bitlis nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Bitlis ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Bitlis Ambar nakliyat hizmetini Bitlis ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

  • Ankara Bitlis Merkez Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Tatvan Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Güroymak Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Ahlat Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Hizan Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Mutki Ambar Nakliyat

  • Ankara Bitlis Adilcevaz Ambar Nakliyat

     

Bitlis, Bitlis ilinin merkezi olan şehirdir. Merkez ilçeye bağlı üç bucak vardır. Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Bitlis'i, güneyden Siirt, batıdan Muş, kuzeyden Ağrı illeri ve doğudan Van Gölü çevreler. Bitlis, Kaleleri ve İslam eserleriyle önemli bir ildir.

Hergün Ankaradan Bitlis karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Bitlis Ambar nakliyat ve Ankara Bitlis Kamyon Nakliyat, Ankara Bitlis TIR Nakliyat, Ankara Bitlis Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Bitlis Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Bitlis Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Bitlise Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Bitlis taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Bitlis ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

 

 

ANKARA Bitlis AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Bitlis Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

Bitlis Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Bitlisden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.