Ankara Bursa Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Bursa’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Bursa Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 384 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Bursa ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Bursaya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Bursa nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Bursa ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Bursa Ambar nakliyat hizmetini Bursa ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Bursa Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Osmangazi Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Yıldırım Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Nilüfer Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa İnegöl Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Gemlik Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Mustafakemalpaşa Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Mudanya Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Gürsu Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Karacabey Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Orhangazi Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Kestel Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Yenişehir Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa İznik Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Orhaneli Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Keles Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Büyükorhan Ambar Nakliyat

 • Ankara Bursa Harmancık Ambar Nakliyat

   

Bursa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. 2018 itibarıyla 2.901.396 nüfusa sahiptir. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında Dünya'da 28. Türkiye'de 1. sırada yer almaktadır. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr'dır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik, güneyde Kütahya ve batıda Balıkesir illeri ile çevrilidir.


Ekonomik açıdan Türkiye'nin en gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Bursa'da en çok Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş dönemine ait tarihî eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa'nın Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olmasıdır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul'dan sonra gelen ikinci büyük şehridir. Türkiye'nin en önemli birkaç sanayi kentinden biridir. Şehir İstanbul'dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir. Şehrin futbol takımı Bursaspor 2009-10 sezonunda Süper Lig şampiyonudur.

Hergün Ankaradan Bursa karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Bursa Ambar nakliyat ve Ankara Bursa Kamyon Nakliyat, Ankara Bursa TIR Nakliyat, Ankara Bursa Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Bursa Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Bursa Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Bursa Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Bursa taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Bursa ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

 

 

ANKARA Bursa AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Bursa Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

Bursa Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Bursaden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.