Ankara Çanakkale Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Çanakkale’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Çanakkale Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 655 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Çanakkale ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Çanakkaleya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Çanakkale nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Çanakkale ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Çanakkale Ambar nakliyat hizmetini Çanakkale ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Çanakkale Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Biga Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Çan Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Gelibolu Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Ayvacık Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Ezine Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Yenice Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Bayramiç Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Lapseki Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Gökçeada Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Eceabat Ambar Nakliyat

 • Ankara Çanakkale Bozcaada Ambar Nakliyat

   

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da, kendi adıyla anılan boğazın en dar kıyısında yer alan bir kenttir. Merkez ilçe nüfusu 2016 yılı verilerine göre 165.517 kişidir. Troya kalıntılarının bulunduğu ildir. Şu anki belediye başkanı Ülgür Gökhan'dır. (CHP)Çanakkale ilinin, tıpkı İstanbul gibi hem Avrupa hem de Asya'da toprakları bulunur. İki kıta arasında ulaşım feribotlarla sağlanır.

Çanakkale aynı zamanda her yıl yapılan yüzme yarışmalarının bitiş noktasıdır.Bu organizasyonun kökeni İngiliz şair Lord Byron'un efsanevi yüzücü Leander'in hikâyesine özenerek 1810'da bu yüzüşü gerçekleştirmesinden gelir.Truva filmindeki "ahşap at" şehrin sahilinde halen sergilenmektedir.

Hergün Ankaradan Çanakkale karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Çanakkale Ambar nakliyat ve Ankara Çanakkale Kamyon Nakliyat, Ankara Çanakkale TIR Nakliyat, Ankara Çanakkale Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Çanakkale Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Çanakkale Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Çanakkale Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Çanakkale taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Çanakkale ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

 

 

ANKARA Çanakkale AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Çanakkale Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

Çanakkale Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Çanakkaleden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.