Ankara Çankırı Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Çankırı’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Çankırı Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 131 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Çankırı ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Çankırıya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Çankırı nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Çankırı ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Çankırı Ambar nakliyat hizmetini Çankırı ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Çankırı Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Orta Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Çerkeş Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Ilgaz Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Şabanözü Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Kurşunlu Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Yapraklı Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Kızılırmak Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Eldivan Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Atkaracalar Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Korgun Ambar Nakliyat

 • Ankara Çankırı Bayramören Ambar Nakliyat


Çankırı, Çankırı ilinin merkezi olan şehirdir.

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan aynı adlı ilin merkezidir. Çankırı'nın adı, Batılı kimi gezginler tarafından "Çangırı" ya da "Çengiri" biçiminde yazılmıştır. Kent eski Gangra adlı kentin yerinde kurulmuştur. Önceleri Paphlagonia'ya bağlıydı. Sonra Pontus devletine, ardından da Galatia'ya bağlandı. Galatia hükümdarı Deiotarus, Gangra'yı merkez yaptı. MÖ 25'te Roma imparatorluğunun topraklarına katılan yöre, Bizanslılar zamanında bir ara sürgün yeri idi. Kimi kaynaklarda anılan Germanikopolis kentinin Gangra olduğu sanılıyor. Emeviler zamanında İslam orduları birkaç kez saldırdılarsa da bu kaleyi ele geçiremediler.

Hergün Ankaradan Çankırı karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Çankırı Ambar nakliyat ve Ankara Çankırı Kamyon Nakliyat, Ankara Çankırı TIR Nakliyat, Ankara Çankırı Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Çankırı Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Çankırı Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Çankırı Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Çankırı taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Çankırı ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

 

 

ANKARA Çankırı AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Çankırı Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

Çankırı Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Çankırıden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.