Ankara Edirne Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Edirne’ Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Edirne Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 683 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Edirne ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Edirneya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Edirne nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Edirne ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Edirne Ambar nakliyat hizmetini Edirne ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

  • Ankara Edirne Merkez Ambar Nakliyat

  • Ankara Keşan Akçakoca Ambar Nakliyat

  • Ankara Uzunköprü Kaynaşlı Ambar Nakliyat

  • Ankara İpsala Gölyaka Ambar Nakliyat

  • Ankara Havsa Çilimli Ambar Nakliyat

  • Ankara Meriç Yığılca Ambar Nakliyat

  • Ankara Enez Gümüşova Ambar Nakliyat

  • Ankara Süloğlu Cumayeri Ambar Nakliyat

  • Ankara Lalapaşa Cumayeri Ambar Nakliyat

Edirne, Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. 2018 sayımına göre toplam nüfusu 180.327'dir.

Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan karayolu üzerinde yer alan sınır şehridir. Edirne, Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu düzlükte kurulmuştur. Karasal iklim hakimdir. Yunanistan ve Bulgaristan'ın yanında kuruludur. Şehir merkezi Yunanistan'a 7 km, Bulgaristan'a 17 km uzaklığındadır.

Hergün Ankaradan Edirne karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Edirne Ambar nakliyat ve Ankara Edirne Kamyon Nakliyat, Ankara Edirne TIR Nakliyat, Ankara Edirne Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Edirne Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Edirne Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Edirne Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Edirne taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Edirne ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Edirne AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Edirne Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Edirne Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Edirneden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.