Ankara Iğdır Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Iğdır Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Iğdır Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 1166 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Iğdır ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Iğdırya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Iğdır nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Iğdır ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Iğdır Ambar nakliyat hizmetini Iğdır ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

  • Ankara Iğdır Merkez Ambar Nakliyat

  • Ankara Tuclu Tuzluca Ambar Nakliyat

  • Ankara Iğdır Aralık Ambar Nakliyat

  • Ankara Iğdır Karakoyunlu Ambar Nakliyat

     

     

Iğdır, Iğdır ilinin merkezi olan şehirdir. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. İl merkezi 3 beldeden ve 49 köyden oluşur. Iğdır merkez ilçe nüfusu 2014 ADNKS sayımı itibarıyla yaklaşık 132.110'dur. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın yüz ölçümünün üçte biri, il merkezine bağlı Suveren köyü'nün sınırları içindedir.Önemli bir kültür kavşağında bulunan Iğdır, Ermenistan ile de komşudur. Türkiye'nin Ermenistan ile sınırını belirleyen Aras Nehri, Arpaçay ile birleştikten sonra Iğdır sınırları boyunca akar. Bu nehir Iğdırlıların bir nevi hayat damarıdır.

Hergün Ankaradan Iğdır karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Iğdır Ambar nakliyat ve Ankara Iğdır Kamyon Nakliyat, Ankara Iğdır TIR Nakliyat, Ankara Iğdır Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Iğdır Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Iğdır Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Iğdır Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Iğdır taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Iğdır ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Iğdır AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Iğdır Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Iğdır Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Iğdırden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.