Ankara Kocaeli Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Kocaeli Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Kocaeli Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 342 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Kocaeli ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Kocaeliya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Kocaeli nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Kocaeli ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Kocaeli Ambar nakliyat hizmetini Kocaeli ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Kocaeli Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Gebze Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli İzmit Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Darıca Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Körfez Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Gölcük Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Derince Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Çayırova Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Kartepe Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Başiskele Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Karamürsel Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Kandıra Ambar Nakliyat

 • Ankara Kocaeli Dilovası Ambar Nakliyat

   

   

Kocaeli, Türkiye'nin bir ilidir. Türkiye'nin en kalabalık onuncu ilidir Türkiye'nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. İstanbul ve Bursa ilinden sonra Marmara Bölgesi'nin üçüncü en büyük ilidir. 2019 itibarıyla 1.906.391 kişilik nüfusa sahiptir. Adını 1320 yılında İzmit yöresini fetheden Akça Koca'dan almaktadır. İstanbul, Sakarya, Bilecik, Bursa ve Yalova illeriyle komşudur.

Kocaeli İl Nüfusu: 1.830.772'dir (2016). İlin yüzölçümü 3.397 km²'dir. İlde km²'ye 539 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe: 8310 kişi ile Darıca’dır) İlde yıllık nüfus artış oranı %2,85 olmuştur.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Kocaeli Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Kocaeli Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Kocaeli taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Kocaeli ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Kocaeli AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Kocaeli Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Kocaeli Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Kocaeliden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.