Ankara Malatya Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Malatya Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Malatya Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 657 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Malatya ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Malatyaya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Malatya nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Malatya ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Malatya Ambar nakliyat hizmetini Malatya ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Malatya Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Akçadağ Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Arapgir Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Arguvan Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Battalgazi Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Darende Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Doğanşehir Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Doğanyol Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Hekimhan Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Kale Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Kuluncak Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Pütürge Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Yazıhan Ambar Nakliyat

 • Ankara Malatya Yeşilyurt Ambar Nakliyat


Malatya, Türkiye'de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık 27. şehri olan Malatya, 2016 itibarıyla 781.305 kişilik nüfusa sahiptir. Bölgenin Yukarı Fırat Bölümü’nde bulunur. Güney ve orta Anadolu bölgelerinin hemen hemen kesişme noktasında bulunması nedeniyle sosyal yapısı çeşitlilik ve zenginlik gösterir. İlk olarak Hitit döneminde kurulmuştur. O günden bugüne el değiştirerek yıkılıp yeniden yapılarak günümüze kadar gelmiştir. Malatya, kayısı diyarı olarak bilinir. İlde yetişen kayısılar, dünya genelinde ünlüdür ve kuru kayısı üretiminin % 80'ini Malatya Ovası’nda bulunan kayısı bahçeleri sağlar. Büyükşehir yasası ile 2014 yerel seçimlerinin ardından büyükşehir statüsüne kavuşmuştur. Aynı zamanda Malatya 2 Cumhurbaşkanı çıkarmış tek şehirdir, bu kişiler, İsmet İnönü ve Turgut Özal'dır.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Malatya Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Malatya Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Malatya taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Malatya ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Malatya AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Malatya Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Malatya Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Malatyaden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.