Ankara Rize Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Rize Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Rize Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 819 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Rize ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Rizeya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Rize nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Rize ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Rize Ambar nakliyat hizmetini Rize ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Rize Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Ardeşen Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Çamlıhemşin Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Çayeli Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Derepazarı Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Fındıklı Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Güneysu Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Hemşin Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize İkizdere Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize İyidere Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Kalkandere Ambar Nakliyat

 • Ankara Rize Pazar Ambar Nakliyat

   

Rize, Rize ilinin merkezi olan şehirdir.

Rize, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir.Doğuda Çayeli ve Güneysu ile, güneyde İkizdere, batıda Derepazarı ve Kalkandere, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Şehrin nüfusu 2009 yılına göre 96.503'tir. 1927'de 14.000 olan nüfusu 1990'da 52.743'e, 2000'de 78.144'e, 2007'de 94.800'e çıkmıştır.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Rize Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Rize Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Rize taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Rize ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Rize AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Rize Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Rize Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Rizeden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.