Ankara Sakarya Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Sakarya Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Sakarya Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 305 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Sakarya ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Sakaryaya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Sakarya nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Sakarya ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Sakarya Ambar nakliyat hizmetini Sakarya ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Sakarya Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Adapazarı Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Akyazı Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Geyve Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Hendek Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Karapürçek Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Karasu Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Kaynarca Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Kocaali Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Pamukova Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Sapanca Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Serdivan Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Söğütlü Ambar Nakliyat

 • Ankara Sakarya Taraklı Ambar Nakliyat

   

Sakarya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehri.2018 yılı sonu TÜİK verilerine göre İl Nüfusu: 1.010.700 dür. 16 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 665 mahalle bulunmaktadır. Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alır.Sakarya'nın kuzeyinde Karadeniz, batısında Kocaeli, Bursa, doğusunda Düzce ve güneyinde de Bolu ile Bilecik bulunmaktadır.

Sakarya Nehri, Sakarya'nın Karasu ilçesinde Karadeniz'e dökülür.Sakarya'da ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcuttur. Ayrıca mısır tarımı da yapılmaktadır. Sakarya'da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Son yıllarda kurulan sanayi kuruluşları bu sanayileşmeyi daha da artırmıştır. Sakarya, bir milyona yaklaşan toplam nüfusuyla İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Balıkesir'in ardından Marmara Bölgesi'nin en büyük beşinci şehridir.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Sakarya Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Sakarya Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Sakarya taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Sakarya ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Sakarya AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Sakarya Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Sakarya Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Sakaryaden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.