Ankara Şanlıurfa Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Şanlıurfa Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Şanlıurfa Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 804 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Şanlıurfa ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Şanlıurfaya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Şanlıurfa nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Şanlıurfa ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Şanlıurfa Ambar nakliyat hizmetini Şanlıurfa ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Şanlıurfa Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Akçakale Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Birecik Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Ceylanpınar Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Bozova Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Eyyübiye Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Halfeti Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Haliliye Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Harran Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Hilvan Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Karaköprü Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Siverek Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Suruç Ambar Nakliyat

 • Ankara Şanlıurfa Viranşehir Ambar Nakliyat

   

Şanlıurfa, Şanlıurfa ili'nin merkezi ilçesi ve şehirdir.

Şanlıurfa, eski ve halk arasındaki kısa adıyla Urfa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu şehri. Nüfusu 2.035.809 kişidir. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeydoğuda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye ile sınırı vardır. Şehrin eski isimleri Ur, Urhoy, Urhei, Orhei, Orhayi, Ruhai, Ruhha, Ar-Ruha, Reha ve Edessa'dır. Kurtuluş Savaşında gösterdiği başarının hatırasından dolayı 1984 yılında "Şanlı" unvanını almıştır.Şanlıurfa'nın 13 ilçesi vardır. Ortalama yükseltisi 518 metre olan Şanlıurfa, 19.451 km2'lik yüz ölçümü ile Türkiye'nin en büyük yedinci ilidir.1919 yılında, önce İngilizlerin, daha sonra Fransızların işgaline uğrayan Urfa, 11 Nisan 1920'de Urfalı milisler tarafından işgalden kurtarılmış; Urfa milletvekili Osman Doğan ve 17 arkadaşının, Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği kahramanlıktan dolayı Urfa ilinin adının Şanlıurfa olarak değiştirilmesine ilişkin kanun teklifi TBMM tarafından 6 Aralık 1984 tarihinde kabul edilerek kanunlaşmıştır. 2016 yılında ise Şanlıurfa halkının Türk Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği kahramanlıktan dolayı TBMM tarafından bu kente İstiklal Madalyası verilmiştir. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı 2011 yılına ilişkin "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları" dikkate alınarak nüfusu 750.000’i aşan Şanlıurfa, 12 Kasım 2012 tarihli ve 6360 sayılı kanun ile büyükşehir oldu.


Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Şanlıurfa Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Şanlıurfa Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Şanlıurfa taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Şanlıurfa ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Şanlıurfa AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Şanlıurfa Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Şanlıurfa Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Şanlıurfaden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.