Ankara Tekirdağ Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Tekirdağ Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Tekirdağ Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 585 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Tekirdağ ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Tekirdağya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Tekirdağ nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Tekirdağ ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Tekirdağ Ambar nakliyat hizmetini Tekirdağ ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Tekirdağ Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Çerkezköy Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Çorlu Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Ergene Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Hayrabolu Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Kapaklı Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Malkara Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Marmaraereğlisi Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Muratlı Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Saray Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Şarköy Ambar Nakliyat

 • Ankara Tekirdağ Süleymanpaşa Ambar Nakliyat

   

Tekirdağ, Tekirdağ ili'nin merkezi ilçesi ve şehirdir.

Tekirdağ, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehridir. 2018 itibarıyla 1.005.463 nüfusa sahiptir. Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasında bulunur; doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile çevrilidir. 2012 yılında nüfusu 750.000'i geçen 14 adet il TBMM'de kabul edilen kanun ile büyükşehir statüsü kazandığı için Türkiye'nin 30 büyükşehrinden biridir. 30 Mart 2014'te yapılan yerel seçimlerin ardından resmen büyükşehir belediyeciliği ile yönetilmeye başlamıştır, hizmet sahası 6.313 kilometrekare olarak tüm il sınırlarıdır. Bu kanunla üç yeni ilçe kurulmuştur. Bunlar, Süleymanpaşa, Kapaklı ve Ergene'dir. Bu ilçelerle birlikte toplam ilçe sayısı on birdir.


Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Tekirdağ Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Tekirdağ Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Tekirdağ taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Tekirdağ ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Tekirdağ AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Tekirdağ Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Tekirdağ Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Tekirdağden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.