Ankara Tunceli Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Tunceli Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Tunceli Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 816 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Tunceli ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Tunceliya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Tunceli nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Tunceli ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Tunceli Ambar nakliyat hizmetini Tunceli ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

  • Ankara Tunceli Merkez Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Çemişgezek Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Hozat Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Mazgirt Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Nazımiye Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Ovacık Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Pertek Ambar Nakliyat

  • Ankara Tunceli Pülümür Ambar Nakliyat

     

Tunceli, Tunceli ili'nin merkezi ilçesi ve şehirdir.

1935 yılında kurulan ve Tunceli Kanunu'ndaki özel statüsü nedeniyle Elâzığ'dan yönetilen Tunceli ilinin merkezi olarak 30 aralık 1946 tarihli ve 4993 sayılı kanunla Kalan (Mamekiye) kasabası olarak belirlenmiştir.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Tunceli Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Tunceli Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Tunceli taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Tunceli ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Tunceli AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Tunceli Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Tunceli Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Tunceliden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.