Ankara Zonguldak Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Zonguldak Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Zonguldak Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 268 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Zonguldak ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Zonguldakya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Zonguldak nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Zonguldak ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Zonguldak Ambar nakliyat hizmetini Zonguldak ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Zonguldak Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Alaplı Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Çaycuma Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Devrek Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Ereğli Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Gökçebey Ambar Nakliyat

 • Ankara Zonguldak Kilimli Ambar Nakliyat

   

   

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehri. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

Zonguldak ismi Fransızca ve Türkçe karışımı bir kelimedir. Kömürü ilk zamanlar Fransızlar işletiyordu. Fransa kömür havzasını sahiplenmişti ve orayı kullanmak ve haritada göstermek için isim belirlemek istedi. Bölge,alan kelimelerinin Fransızca karşılığı 'zone' kelimesidir. Kömür havzasının bulunduğu çevrede denizden yüksekliği en çok olan yer 'Göldağı'dır. Kömür havzasının yerini belirlemede en yüksek rakımlı yer yani Göldağı baz alındı. Bölge(alan) Göldağı anlamında 'Zonegöldağ' ismi kulanıldı. Halk arasında Zonegöldağ kulanımıyla günümüzdeki Zonguldak halini aldı.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Zonguldak Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Zonguldak Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Zonguldak taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Zonguldak ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

ANKARA Zonguldak AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Zonguldak Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Zonguldak Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Zonguldakden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.