Her Gün

81 il

Doruk Nakliyat

Karşılıklı ambar, parça, parsiyel nakliye hizmeti

Hizmetlerimiz

Ambar Kargo

Hergün Ankara'dan tüm illere karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Bizi aradığınızda Ankara'dan 81 ile Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara ve karşılıklı olarak 81 ile taşıma fiyatı bilgisiniz size telefonda verecektir.


Depolama

Ambar nakliye hizmeti alan firmaların en çok sorduğu sorulardan birisi ise, taşıması yapılan ürünümü depolayabileceğim bir adres var mı? Ankara Ambar kargo olarak, taşımasını üstlendiğimiz ürünleri dilerseniz lojistik üssündeki tesislerimizde depolayabiliriz.

Şehirden Şehire Nakliye

Türkiye'nin tüm illerine fabrikadan fabrikaya nakliye, fabrikadan limana nakliye, paletli nakliye hizmeti, güvenli nakliye hizmeti, sigortalı nakliye hizmeti, evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Kullanıcıların büyük çogunluğu "ankara ambar kargo hizmetini nereden güvenle alabilirim?" sorusu ile bize geliyor. Çözümü sizlere sunuyoruz.

Hakkımızda

"Ankara Ambar Kargo" Bir "Doruk Nakliyat" Kuruluşudur.

 

Ankara Doruk Nakliyat, Ankara da kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. Ankara’nın yorucu ve merkezilik deneyim ve tecrübesini benimsemiş bir ekibe sahiptir. Yıllarını Nakliyat sektörüne vermiş kurucular ile firmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek, gerek teknolojik gerekse iş hayatındaki zorlukların bir bir aşılmasında ve teknolojinin sektöre entegrasyonunda çok emek ve zaman harcamışlardır. İşimizi siz müşterilerimiz için geliştiriyor ve ilerletiyoruz. Teknolojinin elverdiği derecede en önemli teknolojik yeniklere imza atıyoruz. Sevgili müşterilerimiz sizler için en kaliteli hizmet anlayışını güdüyoruz. Bu anlayışla Ambar, Şehirler Arası Nakliyat, Sanayi Taşımacılığı gibi hizmetleri 81 il de sizlere sunuyoruz.

Soru Cevap

Ankara Ambar Kargo, Şehirlerarası Nakliyat, İlden ile nakliyat konularında soru sormak ve ambar kargo fiyat bilgisi öğrenmek için bize yazınız. Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek bilgi vereceklerdir.