Adana Ambar Nakliyat

Ankara Adana Ambar Nakliyatı

10 Yılı Aşkın Deneyim

Ankara Adana Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Adana’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Adana Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 490 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Adana ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Adanaya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Adana nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Adana ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Adana Ambar Kargo Nerelere Yapılır

Ankara Adana Ambar nakliyat hizmetini Adana ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 • Ankara Adana Seyhan Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Yüreğir Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Çukurova Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Sarıçam Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Ceyhan Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Kozan Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana İmamoğlu Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Karataş Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Karaisalı Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Pozantı Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Yumurtalık Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Tufanbeyli Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Feke Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Aladağ Ambar Nakliyat

 • Ankara Adana Saimbeyli Ambar Nakliyat

 

Adana, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 2018 yılı verilerine göre, 2.220.125 nüfusu vardır. Adananın yüzölçümü 13.844 km²’dir. İlde km²’ye 160 kişi düşmektedir. 01.02.2018 TÜİK verilerine göre 4’ü anakent ilçesi olmak üzere toplam 15 İlçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 831 mahallesi vardır.

Hergün Ankaradan Adanaya karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Adana Ambar nakliyat ve Ankara Adana Kamyon Nakliyat, Ankara Adana TIR Nakliyat, Ankara Adana Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Adana Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Bizi aradığınızda Ankaradan Adanaya Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Adana taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Adana ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Adana Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

ANKARA Adana AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Adana Ambar Nakliyat Fiyatları

 

Ankara Adana Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

Adana Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Adanadan Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.

KALITE POLITIKAMIZ

Uluslararası standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, Her geçen gün kendimizi teknoloji ile yenileyerek çağa ayak uydurmak, Kısa zamanda çok iş başarmak, En uygun fiyata en iyi hizmeti verebilmektir.

İsim Soy İsim

Kurucu

Bize Ulaşın

0505 039 28 01 veya info@ankaraambarnakliyat.com

ankara ambar nakliyat
İş Ortaklarımız

Referanlarımız