Ankara Çorum Ambar Nakliyat firması olarak; Ankara’dan Çorum’ta Nakliye Ambarı Taşıma hizmeti sağlayan şirketimiz komple ve parça yüklerinizi uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli taşımasını yapmaktadır. Ankara bürolarından parça ve komple yüklerinize uygun geniş araç filosu ile yükünüze uygun taşımacılık ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Ankara Çorum Ambar Nakliyat için iki il arasındaki mesafe 241 Km’dir. Ambar nakliyat her gün karşılıklı olarak Çorum ve Ankara arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ürünleriniz adreslerinizden teslim alınır, belirtmiş olduğunuz adrese Ankaradan Çorumya nakliye hizmeti olarak götürülür. Ankara Çorum nakliyat hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da yaptırabilirsiniz.

Ankara Çorum ambar nakliyat ihtiyaçlarınız için 0552 286 32 50 numaralı cep telefonundan ve 0312 812 29 82 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşıp fiyat teklfinizi alabilrsiniz.

Ankara Çorum Ambar nakliyat hizmetini Çorum ilimizin şu ilçelerine günlük olarak karşılıklı şekilde yapıyoruz.

 

 • Ankara Çorum Merkez Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Sungurlu Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Osmancık Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum İskilip Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Alaca Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Bayat Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Kargı Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Mecitözü Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Ortaköy Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Uğurludağ Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Dodurga Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Oğuzlar Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Laçin Ambar Nakliyat

 • Ankara Çorum Boğazkale Ambar Nakliyat

Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi'nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir.Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmen/Çepniler oluşturur. Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir.

Orta Karadeniz Bölümü'nün iç kısmında yer almaktadır. Doğuda Amasya, güneyde Yozgat, batıda Çankırı, kuzeyde Sinop, kuzeydoğuda Samsun, güneybatıda Kırıkkale ile çevrilidir.Enlem ve boylam değerlerine göre ise; 34 derece 04 dk. doğu boylamları ile 39 derece 54 dk. kuzey enlemleri arasında yer almaktadır.

Deniz seviyesinden ortalama yüksekliği (rakımı) 820 metredir.Ankara'ya 244, İstanbul'a 608, Amasya'ya 92, Sinop'a 294, Samsun'a 172, Tokat'a ise 188 km mesafededir.İlçelerin il merkezine uzaklıkları ise; Alaca 52, Bayat 83, Boğazkale 87, Dodurga 42, İskilip 56, Kargı 106, Laçin 29, Mecitözü 37, Oğuzlar 68, Ortaköy 57, Osmancık 59, Sungurlu 72 ve Uğurludağ 66 km'dir.

Hergün Ankaradan Çorum karşılıklı Ambar nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara Çorum Ambar nakliyat ve Ankara Çorum Kamyon Nakliyat, Ankara Çorum TIR Nakliyat, Ankara Çorum Kamyonet nakliyat fiyatları için bize Whatsapptan, Cep telefonumuzdan, sabit Telefon numaralarımızdan arayabilir ve Ankara Çorum Ambar Nakliyat fiyatını alabilirsiniz.

Yılların verdiği nakliyat deneyimiyle Ankara Çorum Ambar zengin araç filosu ile ülkemizin seksen bir şehrine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında teslim alınır, güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve söz verdiğimiz zamanda teslimatı yapılır.

Bizi aradığınızda Ankaradan Çorum Nakliyatını istediğiniz ürünün ağırlığını, hacmini, ürün cinsini, frigo soğuk hava taşıması isteyip istemediğinizi belirtirseniz, şirket yetkilimiz Ankara Çorum taşıma fiyatını size telefonda verecektir.

Ankara ambar nakliyat firmaları arasında hasar sözleşmeli ve sigortalı ambar nakliyat hizmeti veren tek nakliyat ambarı firmasıyız. Ankara Çorum ambar nakliyat firması olarak en yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyor, emanetinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

 

 

ANKARA Çorum AMBAR NAKLİYAT FİYATLARI

Ankara Çorum Ambar Kargo Fiyatları ise palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup gidilecek illere göre değişkenlik göstermektedir. Öte yandan belirtmek isteriz ki Ambar Nakliyat birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça azalma göstermekte olup Ankara Ambar fiyatları ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

Çorum Ankara ambar nakliyat içinde bizi arayabilirsiniz. Çorumden Ankaraya günlük parça taşıma ve komple taşıma hizmetini güvenli, kurumsal, hızlı ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilirsiniz.